DHO

Os på kontoret

Pernille Skov

Ejer og skaber af Din Hjælperordning

pernille@dho.dk

+ 45 2574 8384

Lasse Pagh

Ejer og skaber af Din Hjælperordning

lasse@dho.dk

+ 45 2579 8384

Astrid Marie Jensen

Administrativ medarbejder

astrid@dho.dk

+ 45 3151 9408

Træffes mandag-onsdag 9-13 og fredag 9-13

Anne-Mette Andersen

BPA specialkonsulent

anne-mette@dho.dk

+ 45 3151 4308

Træffes mandag-torsdag 8.30-16 og fredag 8:30-15

Mette Bjørnholt Jensen

Administrativ medarbejder & Proces- og konceptudvikler

mette@dho.dk

+ 45 3151 0580

Træffes onsdage fra 13-15

Jade Mar Rolsted

Konceptudvikling /Grafisk design /Film /Sociale Medier /Copywriting

jade@dho.dk

Træffes på email

Majbrit Mamsen

dho@dho.dk